RNCF0603TKW113R
SEI Stackpole
708-RNCF0603TKW113R
RNCF0603TKW113R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 113 ohm, 0603, 0.01%, 2 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RNCF
113 Ohms
0.01 %
2 PPM / C
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
100 mW (1/10 W)
75 V