RNCE1206DTE7K32
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTE7K32
RNCE1206DTE7K32
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 7.32KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability