RNCE1206DTE3K32
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTE3K32
RNCE1206DTE3K32
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 3.32KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability