RNCE1206DTE39R2
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTE39R2
RNCE1206DTE39R2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 39.2Ohms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability