RNCE1206DTE28K0
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTE28K0
RNCE1206DTE28K0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 28KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability