RNCE1206DTE22R1
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTE22R1
RNCE1206DTE22R1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 22.1Ohms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability