RNCE1206DTE1K96
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTE1K96
RNCE1206DTE1K96
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 1.96KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability