RNCE1206DTC931R
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC931R
RNCE1206DTC931R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 931Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability