RNCE1206DTC715R
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC715R
RNCE1206DTC715R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 715Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability