RNCE1206DTC64R9
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC64R9
RNCE1206DTC64R9
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 64.9Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability