RNCE1206DTC374K
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC374K
RNCE1206DTC374K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 374KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability