RNCE1206DTC31R6
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC31R6
RNCE1206DTC31R6
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 31.6Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability