RNCE1206DTC30K1
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC30K1
RNCE1206DTC30K1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 30.1KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability