RNCE1206DTC27R4
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC27R4
RNCE1206DTC27R4
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 27.4Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability