RNCE1206DTC174R
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC174R
RNCE1206DTC174R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 174Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability