RNCE1206DTC105K
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC105K
RNCE1206DTC105K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 105KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability