RNCE1206BTE93K1
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTE93K1
RNCE1206BTE93K1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 93.1KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability