RNCE1206BTE510K
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTE510K
RNCE1206BTE510K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 510KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability