RNCE1206BTE41K2
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTE41K2
RNCE1206BTE41K2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 41.2KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability