RNCE1206BTE261K
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTE261K
RNCE1206BTE261K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 261KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability