RNCE1206BTE14K7
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTE14K7
RNCE1206BTE14K7
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 14.7KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability