RNCE1206BTE121K
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTE121K
RNCE1206BTE121K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 121KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability