RNCE1206BTC976R
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC976R
RNCE1206BTC976R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 976Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability