RNCE1206BTC4K42
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC4K42
RNCE1206BTC4K42
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 4.42KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability