RNCE1206BTC41R2
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC41R2
RNCE1206BTC41R2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 41.2Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability