RNCE1206BTC3K32
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC3K32
RNCE1206BTC3K32
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 3.32KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability