RNCE1206BTC1M24
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC1M24
RNCE1206BTC1M24
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 1.24 Mohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability