RNCE1206BTC18R7
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC18R7
RNCE1206BTC18R7
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 18.7Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability