RNCE1206BTC174K
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC174K
RNCE1206BTC174K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 174KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability