RNCE1206BTC10K2
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC10K2
RNCE1206BTC10K2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 10.2KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability