RNCE0805DTE75K0
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTE75K0
RNCE0805DTE75K0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 75KOhms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability