RNCE0805DTE715R
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTE715R
RNCE0805DTE715R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 715Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability