RNCE0805DTE45R3
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTE45R3
RNCE0805DTE45R3
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 45.3Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability