RNCE0805DTE38R3
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTE38R3
RNCE0805DTE38R3
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 38.3Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability