RNCE0805DTE324R
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTE324R
RNCE0805DTE324R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 324Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability