RNCE0805DTE30R1
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTE30R1
RNCE0805DTE30R1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 30.1Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability