RNCE0805DTE158K
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTE158K
RNCE0805DTE158K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 158KOhms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability