RNCE0805DTE133R
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTE133R
RNCE0805DTE133R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 133Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability