RNCE0805DTC825R
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC825R
RNCE0805DTC825R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 825Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability