RNCE0805DTC7K50
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC7K50
RNCE0805DTC7K50
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 7.5KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability