RNCE0805DTC750R
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC750R
RNCE0805DTC750R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 750Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability