RNCE0805DTC52K3
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC52K3
RNCE0805DTC52K3
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 52.3KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability