RNCE0805DTC46K4
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC46K4
RNCE0805DTC46K4
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 46.4KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability