RNCE0805DTC44R2
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC44R2
RNCE0805DTC44R2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 44.2Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability