RNCE0805DTC3K01
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC3K01
RNCE0805DTC3K01
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 3.01KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability