RNCE0805DTC39K2
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC39K2
RNCE0805DTC39K2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 39.2KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability