RNCE0805DTC309K
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC309K
RNCE0805DTC309K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 309KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability