RNCE0805DTC237R
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC237R
RNCE0805DTC237R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 237Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability