RNCE0805DTC19K6
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC19K6
RNCE0805DTC19K6
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 19.6KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability