RNCE0805DTC11R5
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC11R5
RNCE0805DTC11R5
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 11.5Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability